SIU har blitt Diku – Direktoratet for internasjonalisering og kvalitetsutvikling i høyere utdanning. Det vil komme et nytt nettsted tidlig 2019.

Medarbeidarar

Her finn du ei alfabetisk oversikt over medarbeidarar i Diku.


Seksjon for utdanning og forskning (UFO)


Eilin Sandsmark

Eilin Sandsmark

rådgiver / Adviser

+47 980 89 133

eilin.sandsmark@diku.no

Frank Moe

Frank Moe

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 917 85 930

frank.moe@diku.no

Jon Gunnar Mølstre Simonsen

Jon Gunnar Mølstre Simonsen

seksjonsleder / Head of Section

+47 412 70 290

jon.simonsen@diku.no

Laila Linde Lossius

Laila Linde Lossius

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 452 94 840

laila.lossius@diku.no

Lene Baldersheim

Lene Baldersheim

rådgiver / Adviser

+47 472 31 747

lene.baldersheim@diku.no

No image

Linda Lien

rådgiver / Adviser

+47 948 44 652

linda.lien@diku.no

Lise Kristiansen

Lise Kristiansen

rådgiver / Adviser

+47 918 77 241

lise.kristiansen@diku.no

Torill Iversen Wanvik

Torill Iversen Wanvik

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 416 84 104

torill.wanvik@diku.no

Unni Mjelde Birkeland

Unni Mjelde Birkeland

førstekonsulent / Higher Executive Officer

+47 905 95 753

unni.birkeland@diku.no

Veena Gill

Veena Gill

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 947 91 672

veena.gill@diku.no