SIU har blitt Diku – Direktoratet for internasjonalisering og kvalitetsutvikling i høyere utdanning. Det vil komme et nytt nettsted tidlig 2019.

List of employees

Below you will find a list of Diku employees sorted alphabetically.


Kenneth Eeg Lund

Kenneth Eeg Lund

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 916 44 915

kenneth.lund@diku.no

Kjersti Hjorth Lillegraven

Kjersti Hjorth Lillegraven

førstekonsulent / Higher Executive Officer

+47 917 42 918

kjersti.lillegraven@diku.no

Synne Lysberg

Synne Lysberg

rådgiver / Adviser

+47 922 24 238

synne.lysberg@diku.no

Marit Lødemel

Marit Lødemel

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 913 38 720

marit.lodemel@diku.no

Jon Lanestedt

Jon Lanestedt

seksjonsleder / Head of Section

+47 415 69 097

jon.lanestedt@diku.no

Laila Linde Lossius

Laila Linde Lossius

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 452 94 840

laila.lossius@diku.no

No image

Linda Lien

rådgiver / Adviser

+47 948 44 652

linda.lien@diku.no