SIU har blitt Diku – Direktoratet for internasjonalisering og kvalitetsutvikling i høyere utdanning. Det vil komme et nytt nettsted tidlig 2019.

List of employees

Below you will find a list of Diku employees sorted alphabetically.


Sissel Havstein

Sissel Havstein

rådgiver / Adviser

+47 995 33 954

sissel.havstein@diku.no

Katrine Moland Hansen

Katrine Moland Hansen

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 924 68 526

katrine.hansen@diku.no

Anne Hunderi

Anne Hunderi

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 475 03 790

anne.hunderi@diku.no

Margareth Haukås

Margareth Haukås

rådgiver / Adviser

+47 969 07 515

margareth.haukas@diku.no

Nina Handing

Nina Handing

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 990 36 706

nina.handing@diku.no

Ellen Hagen

Ellen Hagen

rådgiver / Adviser

+47 995 18 540

ellen.hagen@diku.no

Anne Kloster Holst

Anne Kloster Holst

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 475 03 884

anne.holst@diku.no

Sidsel Holmberg

Sidsel Holmberg

rådgiver / Adviser

+47 957 89 307

sidsel.holmberg@diku.no

Bård Hekland

Bård Hekland

rådgiver / Adviser

+47 401 60 175

bard.hekland@diku.no

Kenneth Hopsdal

Kenneth Hopsdal

seksjonsleder / Head of ICT

+47 477 08 927

kenneth.hopsdal@diku.no

Trude Holme

Trude Holme

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 957 09 419

trude.holme@diku.no

Arne Haugen

Arne Haugen

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 412 34 813

arne.haugen@diku.no

Alisa Hodzic

Alisa Hodzic

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 924 35 754

alisa.hodzic@diku.no

Hilde Huun

Hilde Huun

seniorkonsulent / Senior Executive Officer

+47 984 26 284

hilde.huun@diku.no

Pia Hamre

Pia Hamre

rådgiver / Adviser

+47 920 80 072

pia.hamre@diku.no

Lene Kristin Hansen

Lene Kristin Hansen

seniorkonsulent / Senior Executive Officer

+47 911 39 713

lene.hansen@diku.no

Torgeir Hovden

Torgeir Hovden

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 414 57 707

torgeir.hovden@diku.no