SIU har blitt Diku – Direktoratet for internasjonalisering og kvalitetsutvikling i høyere utdanning. Det vil komme et nytt nettsted tidlig 2019.

List of employees

Below you will find a list of Diku employees sorted alphabetically.


Seksjon for økonomi (ØKO)


Alisa Hodzic

Alisa Hodzic

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 924 35 754

alisa.hodzic@diku.no

No image

Dusica Bilbija

seniorkonsulent / Senior Executive Officer

dusica.bilbija@diku.no

Hilde Huun

Hilde Huun

seniorkonsulent / Senior Executive Officer

+47 984 26 284

hilde.huun@diku.no

Ingrid Seim

Ingrid Seim

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 454 54 677

ingrid.seim@diku.no

Kim Kristoffersen

Kim Kristoffersen

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 458 30 663

kim.kristoffersen@diku.no

Lene Kristin Hansen

Lene Kristin Hansen

seniorkonsulent / Senior Executive Officer

+47 911 39 713

lene.hansen@diku.no

Lisbeth Takvam

Lisbeth Takvam

rådgiver / Adviser

+47 970 00 655

lisbeth.takvam@diku.no

Pål Eidsnes

Pål Eidsnes

seniorrådgiver / Senior Adviser

+47 403 26 475

pal.eidsnes@diku.no

Pia Hamre

Pia Hamre

rådgiver / Adviser

+47 920 80 072

pia.hamre@diku.no

Svanhild Solhaug

Svanhild Solhaug

seksjonsleder / Head of Financial Management

+47 977 78 750

svanhild.solhaug@diku.no

Vibeke Jakobsen

Vibeke Jakobsen

seniorkonsulent / Senior Executive Officer

+47 934 34 747

vibeke.jakobsen@diku.no